Arčiausiai miesto centro esantis naujos statybos gyvenamųjų namų kvartalas

Norintiems gyventi miesto centre, tačiau kartu ir nuošalioje žalumos apsuptyje. Gyventojai galės džiaugtis gražia aplinka, kurioje numatytos aktyvaus poilsio, sporto, žaliosios zonos, taip pat vaikų žaidimo aikštelės . Centras ranka pasiekiamas, vos per keliolika minučių pėsčiomis nueisite iki Aušros Vartų bei Senamiesčio.

A+ energetinio naudingumo klasė

Jotvingių Kalno būstuose mėgausitės ne tik šiltais namais, bet ir itin mažomis sąskaitomis už šildymą. Aukščiausios energetinio naudingumo A+ klasės namai išsiskiria ypatingai dideliu sandarumu bei šilumos nepralaidumu.

Pilna apdaila

Norime taupyti jūsų brangų laiką ir siūlome komfortiškai gyventi jau iškart įsikėlus į savo naujus namus. Būtent todėl mūsų interjero dizaineriai sukūrė tris pilnos butų apdailos paketus.
Sutaupykite! Tokiu būdu jums nereikės išleisti visų santaupų pradiniui banko paskolos įnašui ir remontui iš karto.

Architektūra

„Jotvingių Kalnas“ pasižymi vientisa modernia architektūra. Namai dekoruojami skirtingų spalvų klinkerio plytomis, yra tvirti ir ekonomiški, stogai suprojektuoti skirtingais nuokrypiais, taip panaikintas monotoniškas vaizdas. Iš pirmo aukšto kambarių galima patekti į vidinį kiemą,kur praleisite nuostabius vakarus.